Gabinet stomatologiczny

Ponad 30-letnie doświadczenie, profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania i przyjazna atmosfera.

Nasz gabinet poszczycić się może ponad 30 letnim doświadczeniem, w dbałości o państwa uśmiech. Ostatnie 20 lat jest dla nas okresem najdynamiczniejszego rozwoju i pogoni za osiągnięciami dzisiejszej stomatologii. Lekarze, asystenci oraz personel pracujący dla PRODENT Tarnów są systematycznie szkoleni, uczestniczą w sympozjach, kongresach i wykładach naukowych odbywających się w kraju i za granicą. Jesteśmy stałymi gośćmi targów oraz kursów stomatologicznych z których wszelkie nowości przenosimy na nasze podwórko.

 

Nasz gabinet składa się z trzech nowoczesnych stanowisk stomatologicznych. Aby dokonywać lepszej i dokładniejszej diagnozy uzębienia i tkanek okołozębowych zaopatrzyliśmy się w system radiowizjografii firmy Gendex. Dzięki temu obraz RTG państwa uzębienia pojawia się natychmiast na ekranie naszego komputera. System gwarantuje niemal znikomą dawkę promieniowania dla pacjenta i personelu.

Dla lepszego odwzorowania anatomii jamy ustnej pod uzupełnienia protetyczne używamy bardzo precyzyjnego urządzenia do mieszania mas wyciskowych Pentamix. Materiały do wypełnień ubytków zębowych amerykańskich i włoskich firm dają gwarancje pełnej estetyki. Wykorzystując tzw. efekt kameleona dostosowują swój odcień do zębów sąsiednich i stają się niezauważalne.

Aby państwa uzębienie prócz trwałości mogło odznaczać się śnieżną bielą stosujemy system Beyond – najczęściej wykorzystywany w Stanach Zjednoczonych oraz krajach Unii Europejskiej do wybielania zębów. Użycie lasera biostymulującego na przestrzeni ostatnich lat stało się w naszym gabinecie niemal rutyną. Jest on odpowiedzialny za bardzo szybkie cofanie się zmian z błon śluzowych, gojenie jak również ustępowanie dolegliwości bólowych.